sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
SPIN Extra 2015 i smakowanie branżowej wiedzy już za nami!
(2015-04-27)

spin2015.png


15–16 kwietnia 2015 w Hotelu Marina Golf Club w Sile k. Olsztyna odbyła się czwarta wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych dedykowana dla projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski.


Podczas  SPIN Extra 2015 w wymianie doświadczeń, testowaniu rozwiązań i umacnianiu kontaktów biznesowych  uczestniczyło blisko 220 osób - projektantów, producentów, dystrybutorów oraz ekspertów branżowych.

W trakcie prelekcji i na stoiskach wystawienniczych23 Partnerów omówiło funkcjonalności proponowanych rozwiązań oraz wyzwania związane z projektowaniem systemów:
- Złoci Partnerzy: Axis Communications, El-PUK, Hikvision, ProfiCCTV, Vision BMS,
- Srebrni Partnerzy: Ambient System, ARPOL, BOSCH, D-Link, Draftel, EBS, Extron Electronics, FAAC/HUB, GE Industrial Solutions, Miwi-Urmet, NSS/BCS, Polon-Alfa, TP-LINK, TTiTC,
- Brązowi Partnerzy: BKT ELEKTRONIK, Image Recording Solutions, Impakt, Tommex z SLX.

Zaprezentowane rozwiązania obejmowały szeroki wachlarz specjalizacji: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów videodomofonowych, przez systemy zasilania gwarantowanego, systemy zarządzania budynkiem, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe, rozwiązania sieciowe po profesjonalne rozwiązania multimedialne i integrację systemów.

Tradycyjnie projektanci odwiedzając strefę wystawienniczą mogli porównać i przetestować produkty oraz odbyć indywidualne konsultacje z Partnerami. W strefie „SPINakolada – zasmakuj branżowej wiedzy” na uczestników czekały materiały producentów i dystrybutorów oraz czasopisma branżowe.

Nieodłącznym elementem Spotkań stały się panele eksperckie. W trakcie SPIN Extra 2015 wiedzą i doświadczeniem podzielili się:
- dr inż. Krzysztof Serafin: Wymagania odnośnie jakości obrazu w systemach CCTV i praktyczna weryfikacja ich spełnienia,
- mł. bryg. mgr inż. Edward Skiepko: Problemy projektowe i wykonawcze w instalacjach przeciwpożarowych.

Od trzynastu lat celem SPIN jest tworzenie warunków swobodnej wymiany wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Uczestnicy spotykają się, aby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do konfrontacji spostrzeżeń nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych. SPIN to miejsce sprzyjające powstawaniu nowych projektów i inicjatyw.

Organizatorzy już dziś zapraszają do udziału w kolejnej edycji SPIN. Trzynaste Spotkanie dedykowane dla projektantów z południowej i centralnej Polski odbędzie się jesienią 2015.

Zapraszamy na stronę wydarzenia www.spin.lockus.pl oraz facebook.com/SPINiSPINExtra.

Kontakt:

Edyta Marek, Menedżer Projektu
e-mail: emarek@lockus.pl 
tel. kom. +48 601 676 844

 lockusm.jpg

Informacje o LOCKUS, www.lockus.pl
Lockus to spółka specjalizująca się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Podkreślamy wartość bezpośrednich kontaktów biznesowych.

alarmy_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia