sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
16 Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych SPIN i SPIN Extra 2015.
(2015-01-27)

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to wydarzenie mające na celu tworzenie warunków sprzyjających wymianie kontaktów pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami i ekspertami branżowymi. SPIN to dwa dni transferu wiedzy, technologii i rozwiązań. Spotkania organizowane są od trzynastu lat. Dotychczas odbyło się już piętnaście edycji spotkań profesjonalistów branży niskich prądów.
 
spinbaner.jpg
 
SPIN Extra 2015 odbędzie się w dniach 15–16 kwietnia 2015 w Hotelu***** Marina Golf Club, zlokalizowanym w samym sercu Warmii i Mazur - Siła k. Olsztyna. Tegoroczna wiosenna edycja to czwarte spotkanie dedykowane dla projektantów instalacji niskoprądowych z obszaru Północnej po Centralną Polski.

Uczestnicy spotykają się, żeby współtworzyć wartościowe merytorycznie środowisko do prowadzenia dyskusji oraz wymiany spostrzeżeń nt. możliwości pojawiających się w branży oraz kierunków rozwoju rynku.

Eksperci branżowi oraz przedstawiciele producentów i dystrybutorów podczas prelekcji omówią m.in. przykłady wdrożeń, funkcjonalności proponowanych rozwiązań oraz wyzwania związane z projektowaniem systemów. Wśród pierwszych prelegentów i wystawców SPIN Extra 2015 znajdują się:
- Złoci Partnerzy: APAINNOVATIVE, Axis Communications,EL-PUK, Hikvision, ProfiCCTV,
- Srebrni Partnerzy:Ambient-System, ARPOL,Draftel, D-Link, EBS, Extron Electronics, GE Industrial Solutions, Miwi-Urmet, Polon-Alfa, TP-LINK,TTiTC,
- Brązowi Partnerzy: Image Recording Solutions z Hitachi, Impakt, Tommex.

Tradycyjnie projektanci odwiedzając strefę wystawienniczą, będą mogli porównać i przetestować produkty. Partnerzy zaprezentują portfolio swoich rozwiązań oraz poprowadzą indywidualne konsultacje z uczestnikami.

SPIN Extra 2015 to kompendium wiedzy nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych oraz miejsce sprzyjające powstawaniu nowych projektów i inicjatyw.

spin2015.png

Szczegółowe informacje można znaleźć na: www.spin.lockus.pl

Kontakt:
Edyta Marek, Menedżer Projektu
e-mail: emarek@lockus.pl 
tel. kom. +48 601 676 844

 lockusm.jpg

Informacje o LOCKUS
Lockus to spółka specjalizująca się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Podkreślamy wartość bezpośrednich kontaktów biznesowych.


 
alarmy_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia