sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Międzynarodowa Konferencja Branżowa oraz Wystawa Rolet, Bram i Technik Osłonowych RBTexpo, Kielce 13-14.02.2013
(2012-11-15)


rbt.jpg

W Targach Kielce w dniach od 13 do 14 lutego 2013 roku odbędzie się pierwsza Międzynarodowa Konferencja Branżowa oraz Wystawa Rolet, Bram i Technik Osłonowych RBTexpo. To z pewnością jedno z najważniejszych tego typu wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. Współorganizatorem wystawy jest Polski Związek Pracodawców-Producentów Osłon Przeciwsłonecznych i Bram.

Polska branża rolet, bram i technik osłonowych od lat umacnia swoją pozycję w Europie, a produkty osłonowe, powstałe nad Wisłą coraz śmielej konkurują na zagranicznych rynkach. Stąd inicjatywa, a w efekcie realizacja pomysłu na organizację RBTexpo.

Na wystawie RBTexpo zostaną pokazane wszystkie aktualności dotyczące branży osłonowej nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Impreza będzie doskonałą okazją do zaprezentowania nie tylko krajowych hitów i rynkowych premier. A tematyka będzie naprawdę szeroka - od rolet, żaluzji, plis, moskitier i wertikali, przez okiennice, fasadowe rolety tekstylne, fasadowe systemy przeciwsłoneczne, automatykę do rolet bram i markiz, po bramy garażowe, posesyjne, przemysłowe, szybkobieżne, przeciwpożarowe, ogrodzenia i kraty. Na wystawie nie zabraknie także podzespołów do produkcji bram i ogrodzeń (wózki, prowadnice, profile), podzespołów do produkcji rolet i żaluzji, systemów sterowania i ochrony oraz tzw. domu inteligentnego. Wśród biorących w wydarzeniu udział znajdą się też dostawcy materiałów tekstylnych do roletek, markiz, moskitier, producenci i konstruktorzy ogrodów zimowych, producenci i dostawcy maszyn do produkcji osłon budowlanych. Odwiedzający wystawę branżowcy mogą oczywiście liczyć na prezentacje prasy fachowej oraz związków i stowarzyszeń.

Impreza została zaplanowana w ten sposób, aby każdy mógł uczestniczyć w interesujących go wydarzeniach. Stąd, oprócz wystaw i prezentacji, równolegle odbywać się będą konferencje, wykłady, seminaria i spotkania branżowe.


Więcej: www.targikielce.pl

 

alarmy_rgb1.png

Partnerem Targów