sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
SPIN Extra 2017 – zobacz co w programie tradycyjnego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych i dołącz do wydarzenia
(2017-02-14)
15–16 marca 2017 w Hotel AQUARIUS SPA***** położonym w Kołobrzegu, odbędzie się SPIN Extra 2017 - Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus Sp. z o. o.  SPIN umożliwia wymianę wiedzy i kontaktów pomiędzy projektantami, producentami, dystrybutorami  i ekspertami branżowymi.

W trakcie dwudniowego spotkania przedstawiciele branży przekrojowo zaprezentują informacje o nowinkach technologicznych w zakresie rozwiązań niskoprądowych. Jeden z paneli eksperckich poprowadzi Pan Piotr Zychowicz - Prezes Stowarzyszenia Budowniczych Telekomunikacji. Ekspert omówi praktyczne podejście do aktualnych wymagań formalno-prawnych dotyczących projektowania i budowy instalacji telekomunikacyjnych w budynkach.

Wśród tematów, które omówią reprezentanci dostawców rozwiązań są:Projektowanie bezpiecznej Infrastruktury teleinformatycznej w Środowisku Medycznym. Standardy i dobre praktyki projektowe(BKT Elektronik);Nowe zasilacze do systemów bezpieczeństwa – zasilacze do systemów DSO, P.POZ, SSWiN oraz switch`ePoE(PULSAR);Przewaga architektury rozproszonej systemu sygnalizacji pożarowej POLON 6000 nad klasycznymi rozwiązaniami (POLON ALFA);Elektroniczne depozytory kluczy i przedmiotów - najnowsze rozwiązania i tendencji rynku zabezpieczeń (btelectronics); Wielomonitorowe stacje IP do zdalnego nadzoru wizyjnego i stanów alarmowych (POLVISION).

Program SPIN Extra 2017 jest dostępny na stronie wydarzenia: https://spin.lockus.pl/agenda/

Do dyspozycji uczestników będzie dostępna część ekspozycyjna umożliwiająca prezentację sprzętu.Indywidualne konsultacje poprowadzą Partnerzy SPIN Extra 2017:

- Złoci Partnerzy: BKT Elektronik, DAHUA TECHNOLOGY, HIKVISION, PULSAR, QNAP wraz z Western Digital;
-  Srebrni Partnerzy: ABB, ATEN, BCS, BOSCH, bt electronics, CORNING, Extreme Networks by Veracomp, IMPAKT z PowerWalker, Polon-Alfa, POLVISION, PROMISE Technology z AxxonSoft,ROGER, TP-LINK,Wilka;
-  Brązowi Partnerzy: Ambient System, Extron Electronics, MERAWEX, MKJ, SALTO Systems.

Całość wydarzenia umili wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między partnerami biznesowymi.

Edycja wiosenna dedykowana jest dla projektantów instalacji niskoprądowych z Północnej Polski. Rejestracja na wydarzenie trwa do 22 lutego br. W tym celu należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://spin.lockus.pl/rejestracja/
   
Szczegółowe informacje można znaleźć na www.spin.lockus.pl oraz fanpage wydarzenia www.facebook.com/SPINiSPINExtra.

spin17w.png


Kontakt:
Edyta Marek, Menedżer Projektu
e-mail: emarek@lockus.pl 
tel. kom. +48 601 676 844
www.spin.lockus.pl
www.facebook.com/SPINiSPINExtra

 lockusm.jpg

Informacje o LOCKUS
Lockus to spółka specjalizująca się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych.


alarmy_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia