sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Projektowanie Stron Wizytówkowych
(2016-06-13)
Strony wizytówki to niezastąpiony sposób by zaistnieć w sieci. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych, dużych i średnich przedsiębiorstw, dzięki wizytówce w sieci mają państwo szansę zaistnieć w internecie i dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów. Dzięki stronom dobrze zaprojektowanym stronom wizytówkowym mogą państwo przedstawić profil i zakres działalności swojej firmy, a także umieścić na niej swoją ofertę, adres firmy, godziny otwarcia, mapkę dojazdową i galerię oferowanych produktów, na życzenie klienta strona może być dowolnie rozbudowana. Niegdyś storna internetowa dodawała firmie prestiżu, dzisiaj nikt już sobie nie wyobraża firmy bez profesjonalnie przygotowanej strony internetowej.

Tworzenie stron wizytówkowych przez GARMAX są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i profilu jego działalności. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych każda strona internetowa jest niepowtarzalna i wyjątkowa, a zatem szybko zapada w pamięci klienta. Każda strona wizytówka zaprojektowana przez GARMAX jest responsywna co oznacza, że można ją wyświetlać na urządzeniach mobilnych.

Atutem firmy GARMAX jest szybki termin realizacji zamówienia, strony wizytówkowe powstają zaledwie w jeden dzień od złożenia zamówienia, a koszt takiej strony to zaczyna się od 500 zł. W tej cenie otrzymują państwo:

    - Hosting 250 MB opłacony na rok z góry
    - Domenę PL opłaconą na rok z góry
    - Kompleksową pomoc techniczną przez rok.

Tworzymy strony internetowe w oparciu o HTML5, Joomla i Wordpress, wybór oprogramowania jest uzależniony od państwa potrzeb i wymagań co do strony. Zapraszamy do kontaktu.