sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
SPIN Extra 2016
(2016-03-04)


 

spin16.png

SPIN Extra 2016 to kompendium wiedzy nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych oraz miejsce sprzyjające powstawaniu nowych projektów i inicjatyw.

Tradycyjnie w trakcie SPIN Extra 2016 zapraszamy do udziału w panelach prowadzonych przez ekspertów branżowych. Na pierwszą prelekcję zapraszamy w drugim dniu - 10 marca br. o godz. 09:00. Szczegóły: www.spin.lockus.pl/prelekcje/

 

Zagadnienia prezentowane w trakcie specjalistycznych wykładów, prezentacji i eksponowane na stoiskach wystawienniczych obejmują szeroki wachlarz specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu, systemów DSO, systemów zarządzania budynkiem, przez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM


s16.png
Kontakt:

Edyta Marek, Menedżer Projektu
e-mail: emarek@lockus.pl 
tel. kom. +48 601 676 844
www.spin.lockus.pl
www.facebook.com/SPINiSPINExtra

 lockusm.jpg

Informacje o LOCKUS
Lockus to spółka specjalizująca się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych.

 
spinpatr.png