sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
SPIN Extra 2016 – wiosenna edycja osiemnastegoSpotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych,Ekspertów, Producentów i Dystrybutorów - zapraszamy
(2016-01-20)

spin16.png

SPIN Extra 2016 – wiosenna edycja osiemnastego Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych, Ekspertów, Producentów i Dystrybutorów – zapraszamy.

9–10 marca 2016 w Hotelu 5* Marina Club zlokalizowanym w samym sercu Warmii i Mazur – Sile k. Olszyna, odbędzie się SPIN Extra 2016. Edycja wiosenna dedykowana jest dla projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski.

Formularz Zgłoszeniowy: ww.spin.lockus.pl/rejestracja/

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to tradycyjne wydarzenie w branży niskich prądów mające na celu wymianę kontaktów i doświadczeń. Producenci i dystrybutorzy od 14 lat spotykają się z projektantami, aby dzielić się wiedzą i nowinkami technologicznymi. Najbliższa, wiosenna edycja, będzie obfitować w nowe kontakty, demonstracje sprzętu oraz omawianie projektów i inwestycji.

W trakcie spotkania uczestnicy przetestują rozwiązania producentów i dystrybutorów rozwiązań niskoprądowych. Wśród pierwszych Partnerów SPIN Extra 2016 są:
- Złoci Partnerzy: ABB, BKT Elektronik, Cias, DAHUA/ProfiCCTV, PULSAR
- Srebrni Partnerzy: Alarmnet, Ambient System, Hikvision, Inventpower, NSS/BCS, Polon Alfa, SLX
- Brązowi Partnerzy: Impakt, TP-Link, Trend Control Systems,W2

Projektancie zarejestruj się na wydarzenie i zdobądź realny wpływ na branżę niskich prądów w Polsce. Formularz zgłoszeniowy na SPIN Extra 2016 dostępny jest na stronie wydarzenia: ww.spin.lockus.pl/rejestracja/ Bądź na bieżąco: www.spin.lockus.pl/aktualna-edycja/

Szczegółowe informacje można znaleźć nawww.spin.lockus.pl oraz na fanpage wydarzenia www.facebook.com/SPINiSPINExtra.

SPIN Extra 2016 to kompendium wiedzy nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych oraz miejsce sprzyjające powstawaniu nowych projektów i inicjatyw.

SPIN Extra 2016 - 18 Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, Siła 09-10.03.2016

Marina Golf Club Siła k. Olsztyna
Siła 100
11-036 Gietrzwaład


s16.png
Kontakt:

Edyta Marek, Menedżer Projektu
e-mail: emarek@lockus.pl 
tel. kom. +48 601 676 844
www.spin.lockus.pl
www.facebook.com/SPINiSPINExtra

 lockusm.jpg

Informacje o LOCKUS
Lockus to spółka specjalizująca się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych.


 
alarmy_rgb1.png


Patronem Medialnym Wydarzenia