sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Genway Sp. z o.o.
Genway Sp. z o.o.

Firma Genway istnieje na rynku światowym od 1993 roku i jest wiodącym producentem systemów domofonowych oraz wideodomofonowych. Sieć sprzedaży obejmuje Amerykę Północną, Europę oraz Azję. Od 1999 roku jesteśmy wyłącznym importerem oraz producentem systemów Genway na terenie Polski. Nasza siedziba mieści się w Płocku przy ulicy Spółdzielczej 33. W naszej szerokiej ofercie znajdują się rozwiązania w zakresie

•Domofonów
•Wideodomofonów
•Systemów inteligentnego budynku
•Telewizji przemysłowej
•Systemów alarmowych
Nasz szeroki asortyment produktów jest cały czas powiększany przez nawiązywanie współpracy z nowymi dostawcami i producentami krajowymi oraz zagranicznymi. Współpracujemy z takimi firmami jak: Volta, Nss, Simtec, Samsung, Satel, Mpl, Orno, Eura.

W oferowanych produktach stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jakość naszych produktów stoi na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze produkty wyprodukowane są według unijnych norm CE. Spełniamy wymagania Ministerstwa Ochrony Środowiska. Jesteśmy wpisani do rejestru przedsiębiorstw i organizacji odzysku zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Nasze produkty są przyjazne dla środowiska.

Nasz numer rejestrowy E0009275W.

Jesteśmy członkiem programu „RZETELNA FIRMA” organizowanym przez Krajowy Rejestr Dłużników.

Naszym Klientom oferujemy dostawę towaru na terenie kraju w ciągu 24h. Współpracujemy z firmami kurierskimi DHL oraz DPD.

W każdym roku nasza firma stara się uczestniczyć w największych targach elektroinstalacyjnych. Na każdych targach prezentujemy nowe produkty. Sukcesywny rozwój naszej firmy pozwala na promowanie naszych produktów na terenie całej Polski oraz Europy. Nowatorski design oraz zastosowanie najwyższej jakości podzespołów sprawia, iż nasze produkty cieszą się uznaniem na całym świecie i zaspokajają gusta każdego klienta.

Genway to nowoczesny design, wysoka jakość wykonania oraz konkurencyjna cena.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.genway.pl na której prezentujemy nasz asortyment, oraz na bieżąco informujemy naszych Klientów o wprowadzanych nowościach.

Strona internetowa:www.genway.pl
Wizytówka:www.genway.alarmywpolsce.pl
Adres e-mail:info@genway.pl
Telefon:Tel .: +48 24 264 77 33
Fax.: +48 24 268 12 29
Ulica:Spółdzielcza 33
Kod i miasto:09-407 Płock
Województwo:Mazowieckie